SPOILER POUZE A JEDINÝ NA KONCI!

Zdravím fanoušky seriálu Tom’s Story!

Dnes se společně podíváme na pátou epizodu a její postup příběhem, kterým samozřejmě navazujeme na díly předešlé.

Jak už jistě víte, herci předvádějí skvělé výkony a nebude tomu jinak ani v tomto díle. Nejen, že vše působí přirozeně, ale také s přibývajícími střihy a zajímavými záběry z kamer seriál nabírá na napětí, že po dobu sledování budete jako u vytržení. A pak najednou bum a konec a vše co se v díle odehrálo je rázem pryč a váš mozek tak dostává šanci vše zpracovat. No jak to u podobných seriálů bývá, není to snadné.

PŘÍTEL NEBO BANDITA?

V předešlých epizodách jsme se již setkali s lidmi, kteří se za každou cenu snaží získat vybavení nebo zásoby pro sebe. Ano, takovým lidem říkáme banditi a jak všichni víme, není jich v Černarusi málo. Co ale ti, kteří se snaží být přátelští a to i ve chvílích, kdy to není úplně bezpečné?

ZOMBÍCI SE ORIENTUJÍ I PO ZVUKU

Jak to vypadá s nakaženými po výstřelu? Samozřejmě, běží po zvuku. A občas to dokáže pěkně zkomplikovat situaci. Jsou rychlí, mrštní a bohužel i nebezpeční a i o tom se v dnešním díle přesvědčíme.

ZAJÍMAVOSTI Z NATÁČENÍ 5. EPIZODY

Během natáčení padlo 897 klapek a dohromady bylo natočeno 219 minut čistého záznamu. Celé natáčení s postprodukcí trvalo celkem 8 měsíců, tudíž se jedná zatím o nejdelší natáčení celé série.

Epizoda 5 byla pro štáb zatím jedna z nejnáročnějších vůbec. Velkou roli hrál volný čas mezi herci, výběr těch správných lokalit a hlavně závěrečná postprodukce.

Celá 5 epizoda se natáčela poblíž Ralska a jeho okolí.

Při bojových scénách herci zápasí s reálnými sekyrami a lukem.  Celé natáčení probíhalo s velkou opatrností a nacvičením. Pro amatérské herce opravdový extrém.

SPOILER: Epizoda 5 měla dohromady dva alternativní konce. Původně měla přeživší doběhnout na letiště u bývalých hangárů a až tam jí měl Daniel (Sniper) zachránit. Poté měl proběhnout delší dialog. Boj proti banditovi nejprve neměl vůbec být a postřelení Daniela se mělo stát až při přebíhání přistávací dráhy. Oba dva konce byly natočeny, ale nakonec se zvolil ten druhý.

Pokud vás třeba seriál natolik zaujme, že byste ho chtěli ohodnotit, můžete na stránce IMDB.

Případné připomínky, dodatečné informace a novinky týkající se natáčení objevíte na oficiální stránce Denny Films.

Příště zase u další epizody!