Článek spoilery neobsahuje!

Ahoj všichni!

Dnes Vám přináším další díl seriálu Tom’s Story. Tentokrát se podíváme na druhou epizodu, která začíná být již o dost akčnější než epizoda první. V této části totiž můžete vidět, jak to může dopadnout, když jste si až moc jistí svojí pozicí a nekryjete si záda.

NOVÉ POSTAVY

Na začátku se nám představí dvě nové postavy, které nás provází celým dílem, ačkoliv se také vracíme ke sniperovi z první epizody, který sám putuje lesem až do opuštěné oblasti a zřícené budovy.

Při jeho odpočinku si můžeme povšimnout úsměvné věci, a to konkrétně Pokémonské kartičky, která je v apokalyptickém světě takovou raritou.

NÁVNADA NEBO VOLNÉ ZÁSOBY?

Všichni jistě víme, co se může stát, když v DayZ objevíme volně ležící batoh. Může být prázdný, může být zničený a přitom plný věcí, které už nikdo nikdy nevyužije, nebo se v něm může nacházet třeba i granát. Ale to je jen část toho, co se vlastně může stát. A v tomto díle si právě představíme jednu z nich.

Takže poučení pro všechny, zásoby jsou skvělé, ale nehrňte se k nim jako byste je nemohli už nikdy v životě vidět.

V této epizodě se nemůžeme úplně bavit o otevřeném konci, samozřejmě, je to seriál, ale v tomto díle je konec takový jednotvárný a v další epizodě v podstatě na nic závažného nenavazuje.

ZAJÍMAVOSTI Z NATÁČENÍ 2. EPIZODY

Původně měla epizoda 2. navazovat přímo na první epizodu. Děj se však nakonec odehrává o půl roku později od skončení předchozího dílu, kvůli větší záhadnosti o osudu prvního protagonisty. Děj by měl navazovat na první díl případně v druhé sérii.

Při scéně, kdy jeden z přeživších otevírá velké dřevěné dveře do bývalého kravína, na něj mělo vyběhnout několik zombie a měla proběhnout přestřelka. Tato scéna byla i natočena, ale z finální verze odstraněna.

V čase 5:22, kdy sniper odpočívá ve staré budově, najde „Pokémon“ hrací kartu. Jedná se o „Easter Egg“.

Mimo obec Luštěnice se natáčelo také v okolí obci Katusice a Ralska.

Pokud vás třeba seriál natolik zaujme, že byste ho chtěli ohodnotit, můžete na stránce IMDB.

Případné připomínky, dodatečné informace a novinky týkající se natáčení objevíte na oficiální stránce Denny Films.

Ahoj příště!