VAROVÁNÍ !!! Následující text není určen pro děti a mladší jedince, věřící v existenci Ježíška!

S blížícími se Vánočními svátky, přichází každoroční nevyhnutelná otázka, kterou v tomto období jistě slýchá každý z nás, „Už máš koupené dárky?“ A tak zběsile sháníte vhodné dary pro své blízké, kamarády, přátele, rodinu, namísto dopřání si odpočinku a klidu svého domova. Nicméně jeden typ pod vánoční stromeček vám dát můžeme a s ním i několik důvodů, proč právě tento …

Objevte nové dobrodružství

DayZ představuje naprosto unikátní prostředí, ve kterém se nebudete nikdy nudit. Nabízí jedinečné způsoby interakce s ostatními hráči, a tak je schopná vždy nabídnout něco nového, neprobádaného a dosud ještě nepoznaného. Odkrývá před vámi zcela otevřený svět, tvořený z naprosto jedinečných příběhů přeživších. Objevujte krásy rozsáhlých panoramatických scenerií post-apokalyptického světa, podnikejte odvážné výpravy na nebezpečná území a na svých cestách poznávejte nové přátele. DayZ je balíček natřískaný emocemi, adrenalinem, touze po prozkoumávání … a vůbec, kupte si ho a uvidíte sami 🙂

ARTIC_Chernarus_01

Výhodná koupě

Hra byla uvolněna jako alfa verze s předběžným přístupem se startovní cenou 23.99€ na platformu Steam. S postupným vývojem a zdoláváním milníků pro její dokončení, se i zároveň navyšuje aktuální cena. Momentálně je DayZ k dostání od 27.99€, přičemž finální cena po dokončení titulu je stanovena na 39.99€. Zvažujete-li koupi, neváhejte! Levnější už to nebude!

Aktivní vývoj

Ano, jistě, hra obsahuje spoustu chyb a nedokonalostí. Je nestabilní a bůh ví co ještě … ale tak však je to alfa! Nebojte, o hru se stará velmi pečlivý tým vývojářů, kteří neustále uvolňují fanouškům nový obsah. Odstraňují nežádoucí nedokonalosti a kolize hry a snaží se maximálně vycházet vstříc požadavkům herní komunity. Právě nyní máme všichni možnost, alespoň částečně ovlivnit výslednou podobu hry.

Staňte se veterány

Jasně, jasně … hra má své mouchy, víme to všichni. Ale zkusme to na chvilku brát z té pozitivní stránky. Už nikdy nezažijete ty úžasné momenty, kdy se vaše postava propadla do místnosti, ze které nevedly žádné dveře. Už nikdy vás nezabije vodní pumpa. Už nikdy to nebudete moci napálit V3Skou skrz texturu paneláku. Už nikdy vás nebudou honit neviditelní zombie. Už nikdy neuvidíte tryskající pramen krve skrz podlahu poschodí nad vámi. Už nikdy, jen tak, uprostřed ničeho, neuvidíte ve vzduchu levitovat plechovku s fazolemi. Už nikdy nenaklonujete sami sebe, jako to dělal agent Smith v Matrixu. Jistě, ne všechny bugy jsou zábavné, některé dokáží opravdu řádně nasr**, ale přesto … vychutnejte si tohle kouzelné období, protože se už nikdy nevrátí.

DayZ_Fun_001

Žádné starosti s balením

DayZ je super, o tom žádná. A kdo tvrdí, že ne tak mu nevěřte. Nicméně zatím nemá svojí krabičku s přenosným kompaktem, tedy DVDčkem, a tak si nemusíte dělat starosti s obrážením obchodu a shánění dárkového balení. Darujte DayZ Steam gift a udělejte letos na Vánoce někomu opravdovou radost!