HRÁČI ONLINE


Online players: 0/60

IDNICKNAMEONLINE TIME

O SERVERU

Jak již název napovídá, server Donor slouží jako forma poděkování všem, kteří finančně přispívají na chod komunitních serverů. Jeho hlavním účelem, je vytvořit server, jenž bude kapacitně neustále dostupný. Přístup k němu mají pouze hráči, jenž jsou umístěni na whitelistu (seznam hostů). Každý, kdo přispěje minimální finanční částkou, má možnost žádat o zapsání na whitelist.

Hodnocení finančních darů:

GUID 30 dní 90 dní
1x 100,- Kč nbo 3,7,- EUR 270,- Kč nbo 10,- EUR
2x 180,- Kč nbo 6,7,- EUR 486,- Kč nbo 18,- EUR
3x 250,- Kč nbo 9,3,- EUR 675,- Kč nbo 25,- EUR
4x 315,- Kč nbo 11,7,- EUR 849,- Kč nbo 31,5,- EUR
5x 370,- Kč nbo 13,7,- EUR 999,- Kč nbo 37,- EUR
6x 420,- Kč nbo 15,6,- EUR 1135,- Kč nbo 42,- EUR
7x 460,- Kč nbo 17,- EUR 1240,- Kč nbo 45,9,- EUR
8x 500,- Kč nbo 18,5,- EUR 1350,- Kč nbo 50,- EUR

Ceny v EUR jsou orientační, systém funguje v měně CZK a vše bude převáděno na kredit dle aktuálního kurzu, kdy 1CZK = 1K.

GUID = Dle výše vašeho příspěvku vám zapíšeme daný počet míst na whitelist a sami si pak určíte koho přidáte na seznam.

Donátoři jsou po objednání přístupu na Donor server, zapsání na whitelist přibližně do 15ti minut, ale může se stát že i déle jak hodinu. Při jednorázovém zaslání větší částky, můžete získané sloty rozdělit mezi své přátele a zapsat je tak na whitelist za výhodnější cenu. Dále máte možnost tento seznam kdykoliv upravit, dle libosti. Změny ve whitelistu se generují automaticky. Jak bylo řečeno, obvykle se změna projeví přibližně do 15min, ale systém při komunikaci se serverem, nemusí vždy navázat kontakt a požadavek tak opakuje o par minut pozdeji znova. V případě problémů, neváhejte kontaktovat admina přes donor systém (zpětná vazba), případně FB.

O parametrech nastavení serveru, si rozhodují samotní donátoři, na základě hlasování v Donor systému a dojde-li k přehlasování, pak změnu v nastavení serveru, či pravidel, provádíme jednou měsíčně.

Server není přístupný hráčům, kteří mají na jakémkoliv z našich komunitních serverů permanentní BAN. Při porušování pravidel (cheatování, hackování, bugování apod.), jsou hráči z whitelistu trvale odebráni bez možnosti, žádat o navrácení svého finančního daru.

PRAVIDLA

Na základě hlasování hráčů,  jsou pro tuto chvíli platná následující pravidla:

 1. Plošný zákaz PVP s vyjímkou obrany svého majetku. Avšak! Před tím než začnete bránit majetek je nutné zloděje vyzvat písemně (budeme kontrolovat v logu) i slovně, aby přestal a opustil prostor, a to minimálně 15s před provedením násilné akce. Pointou je, že chceme, aby se spory řešili nenásilnou formou. V situaci, kdy přistihnete zloděje ve vašem osobním kempu, nevyžadujeme upozornění, ale kvůli zpětnému řešení, budeme pak požadovat obrázek, či video, aby jsme mohli posoudit, že vše proběhlo dle pravidel. Váš osobní kemp by se ale v takovém případe neměl nacházet v zastavěných oblastech, kde se běžně vyskytují hráči, kvůli lootu.
 2. Trestanec nemá nárok na vrácení peněz.
 3. Hlášené střety budou trestány banem. Kdokoliv zaútočí jako první, je pro nás viník (myšleno kdokoliv první se strefí). Budeme kontrolovat log, zda proběhla komunikace.

Prvně:          BAN na VŠECHNY naše servery po dobu 7dnů. Podruhé:     BAN na VŠECHNY naše servery po dobu 14dnů + už si nikdy na donoru nezahraješ.

JAK POSTUPOVAT

 1. Přihlaš se a nebo zaregistruj na našich stránkách https://dayz-sa.cz/wp-login.php
 2. Po přihlášení klikněte v menu na záložku „Donor systém“ https://dayz-sa.cz/cs/donor-system/
 3. V systému v záložce „NASTAVENÍ“ si propojte váš steam profil, na kterém máte zakoupenou hru DAYZ!!! Tento steam poté bude systém používat pro zapsání na whitelist.
 4. V záložce „KREDIT“ klikněte na „Dobití kreditu“, zadejte požadovanou výši kreditu, zvolte v jaké měně budete provádět transakci a přes naší platební bránu pošlete platbu. Kredit se vám zapíše ihned po provedení platby, kromě volby bankovním převodem z banky, kterou přímo platební brána nepodporuje (platební brána nemá ikonku přímého bankovnictví vaší banky), kdy dojde k zapsání kreditu obvykle do druhého pracovního dne.
 5. V záložce „SLUŽBY“ klikněte na „Nová objednávka“, kde si zvolíte pro jaké období, případně kolik GUID (počet uživatelů) si chcete objednat přístup na Donor server.
 6. Nyní v ideálním případě systém do cca 15ti minut, automaticky vygeneruje nový whitelist a zapíše ho na server. Může se stát, že při komunikaci se serverem dojde k chybě, v takovém případě se systém pokusí o zapsání znova o nekolik minut později. V případě, že nedojde k zapsání whitelistu do hodiny od objednávky, zkontrolujte v záložce „PROČ NEJSEM NA WHITELISTU“, jestli je vše jak má být, nebo kontaktujte admina přes „ZPĚTNOU VAZBU“ případně přes FB.
 7. V záložce „PŘEHLED“ naleznete aktuální heslo pro server Donor, po té co provedete platnou objednávku.
 8. V případě, že jste si objednal přístup pro více uživatelů (více GUID), můžete tak kdykoliv v záložce „NASTAVENÍ“ měnit uživatele, pro které chcete sdílet přístup na server Donor. Nezapomeňte, že každý takový uživatel musí mít také propojený steam účet, kvůli generování whitelistu.
 9. Obecně máte zároveň možnost v záložce „HLASOVÁNÍ“ ovlivnit nastavení Donor serveru. Váš hlas ovšem bude ovlivňovat nastavení, jen v případě aktivní objednávky. Pokud budete potřebovat rozšířit počet GUID pro vaší objednávku, můžete tak kdykoliv udělat další, ovšem každá objednávka má vlastní datum expirace. Pokud si přejete objednávky sloučit do jedné a tím mít zároveň cenové zvýhodnění, kontaktujte prosím admina.

NASTAVENÍ SERVERU

Dostupný mode | 1st/3rd person

Postava | Sdílena s ANARCHY serverem

Perzistence | ON

Čas na serveru po restartu a zrychlení | 06:00 / 2x

Datum na serveru po restartu | 21. březen 2015

Pravidelné restarty | Každých 6 hodin 00:00, 06:00, 12:00, 18:00

Heslo | Viz donor systém

Úpravy a Mody | Vanilla server bez jakýchkoliv úprav

JAK SE PŘIPOJIT

Pomocí filtru názvů:
 1. V menu vyberte volbu Změnit server
 2. Překlikněte si na záložku „Komunitní servery
 3. Do vyhledávače názvu serveru, napište výraz „Dayz-sa.cz
 4. Měly by se vám po chvilce zobrazit servery, obsahující vámi zvolený výraz
 5. Mezi výsledky vyhledávání se zobrazí server s názvem Donor

 

Pomocí IP filtru:
 1. Na stránce vyhledávání serverů zadejte do políčka IP:Port
 2. Zadejte adresu donor.dayz-sa.cz:2502